Fotografie czterech twórców można oglądać w Galerii na piętrze w kamiennogórskim Centrum Kultury. Wszystkie prace nadesłane zostały na konkurs Moje miasto.
Konkurs odbył się po raz pierwszy. Nagrody pieniężne odebrali wszyscy autorzy, którzy zgłosili swoje prace. Według jury najciekawsze zdjęcia zaprezentował Grzegorz Polak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze