W piątkowy wieczór (5 kwietnia) wierni parafii Najświętszej Marii Panny w Lubawce odbyli Drogę Krzyżową na szczyt Świętej Góry.
Drogę Krzyżową zorganizował Kościół Domowy, który działa przy parafii. Tworzy go krąg pięciu rodzin. Wierni modlili się się przy kolejnych stacjach ? kapliczkach, rozważania i modlitwy dotyczyły roli rodziny i wartości życia rodzinnego we współczesnym świecie. Drogę pomiędzy stacjami modlący się pokonywali w milczeniu i skupieniu na wzór Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze