Reklama

MMA w Lubawce

Wczoraj (środa, 14 lutego) z uczniami klas drugim lubawskiego gimnazjum spotkał się Paweł Oleksy wraz z zawodnikami klubu Contender Kamienna Góra.

 

Na szkolnej sali gimnastycznej, z inicjatywy nauczyciela wychowania fizycznego Macieja Tkaczenko, odbyło sie seminarium sportowe. Uczniowie mieli możliwość poznania tarczowania oraz sparingu profesjonalnych zawodników MMA. W ramach zajęć odbyły się ćwiczenie podstawowych technik MMA. Uczestnicy zajęć mogli również porozmawiać z trenerem i zawodnikami. Goście zaprezentowali również swoje możliwości podczas walk.

Paweł Oleksy, trener Contendera, zaprasza kolejne szkoły do organizacji podobnych spotkań. Chętnych zawodników zaprasza do Kamiennej Góry, na zajęcia w klubie Contender.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama