W Przedszkolu Publicznym nr 3 w Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj pasowanie na strażaków-przedszkolaków.
Grupa wychowanków przedszkola zainscenizowała krótką historyjkę o Maćku. Później udowodnili swoją sprawność bojową na torze przeszkód. Cała grupa zdała egzamin i została pasowana na strażaków.
Po wysiłku fizycznym dzieci mogły obejrzeć wóz bojowy z Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze oraz wóz Ochotniczej Straży Pożarnej z Ptaszkowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze