Trampkarze Orła Lubawka wygrali na wyjeździe z Olimpijczykiem Wałbrzych 13:0 po jednostronnym pojedynku. Natomiast młodzik młodszy uległ po bardzo wyrównanym spotkaniu Górnikowi Wałbrzych 2:0.
Na Lubawskim obiekcie odbył się jeszcze jeden pojedynek, w którym młodzicy MKS Chełmsko Śląskie po zaciętym boju pokonali rówieśników z Pogoni Wleń 4:3.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze