Reklama

Młodzi karatecy

W czwartek (12 czerwca) odbył się 19 egzamin Oyama Karate w Kamiennej Górze. Młodzi adepci wschodnich sztuk walki starali się zdobyć wyższe stopnie uczniowskie kyu.


W egzaminie udział wzięli uczestnicy zajęć prowadzonych przez sensei Łukasza Mazura 2 dan, sempai Adama Kopcia 2 kyu oraz sempai Marcina Urbaniaka 4 kyu w Kamiennej Górze, Lubawce, Marciszowie, Chełmsku Śląskim, Pisarzowicach, Krzeszowie, Mieroszowie i Czarnym Borze.

Do egzaminu przystąpiło ponad 80 karateków w wieku poniżej 12 lat, posiadający białe i niebieskie pasy. Dodatkowo na 6 kyu zdawali:  Antonia Trzaskoma, Jakub Buszkiewicz, Damian Jakubas, Marcel Kazik, Igor Dorada.

Kamiennogórski egzamin prowadził shihan Rafał Majda 5 dan, który oceniał techniki ręczne i nożne oraz kata (formy w ruchu).  - Serdecznie gratuluję wszystkim zdającym uzyskanych stopni - mówi sensej Ł. Mazur,którzy przypomina, że w tym roku powstały nowe sekcje oyama karate w Mieroszowie, Marciszowie, Krzeszowie, Pisarzowicach oraz w Czarnym Borze.

Uczniowie z wyższymi stopniami będą zdawać egzamin 21 czerwca w Jeleniej Górze.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama