W Galerii Centrum w Kamiennej Górze można oglądać wystawę prac przygotowanych przez młodych uczestników pracowni plastycznej działającej przy Centrum Kultury.
W tym sezonie z zajęć w pracowni korzystało ok. 40 osób. Kilkanaście najstarszych przygotowało prace, które można oglądać na wystawie. Na ekspozycji "Psst...! - sztuka w sprayu" można oglądać prace związane z dwoma tematami: muzyką i zwierzętami.
Podczas otwarcia wystawy zarówno autorzy prac, jak i pozostali uczestnicy zajęć otrzymali upominki i dyplomy.
Zajęcia pracowni prowadzi Anna Nelke, animatorka kultury w Centrum Kultury.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze