Od dzisiaj (sobota, 22 marca) w Galerii Centrum w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 4) oglądać można obrazu Zygmunta Oleksiaka.
To pierwsza indywidualna wystawa tego twórcy. Do tej pory brał udział w prezentacjach zbiorowych w Lotosie, Time Caffe i Galerii Centrum.
Z. Oleksiak maluje od trzech lat, jest zatem jednym z najmłodszych stażem kamiennogórskich twórców. Stąd zapewne tytuł wystawy ?Nigdy nie jest za późno na sztukę?.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze