Reklama

Młody, po narkotykach

Niespełna rok z prawa jazdy korzystał 20-letni mieszkaniec gminy Marciszów. W najbliższym czasie legalnie kierować samochodów nie będzie.

 

Mężczyznę prowadzącego audi zatrzymali kamiennogórscy policjanci na terenie gminy Marciszów. Podczas nocnej kontroli wyczuli w samochodzie zapach środków odurzających. Ich podejrzenia potwierdził wynik badania narkotesterem. Kierowca został zatrzymany, pobrano mu krew do badania. Przyznał się, że zażywał środki odurzające.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym znajdując się pod wpływem środków odurzających grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 20-latek miał prawo jazdy od niespełna roku.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama