Młody bramkarz to kolejny nabytek Orła Lubawka przez rundą wiosenną.
Piłkarze Orła wracają na ligowe boiska już w najbliższy weekend. Dzisiaj klub poinformował o kolejnym pozyskanym zawodniku.
Tym razem do drużyny dołączył Filip Fonfara, 18-letni bramkarz, który ostatnio grał w Zagłębiu Wałbrzych.
To szósty pozyskany w przerwie rozgrywek zawodnik. O poprzednich wzmocnieniach pisaliśmy: pomocnik, obrońca, pomocnik oraz bramkarz i obrońca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze