Reklama

Młode AS-y

W sobotę i niedzielę młodzi piłkarze z AS Krzeszów rozegrali turnieje piłkarskie.

 

W sobotę drużyna Żaków z AS Krzeszów rywalizowała w turnieju Daichman w Szczawnie-Zdroju. W turnieju zagrały również cztery drużyny z Wałbrzycha.

Turniej był bardzo wyrównany i stał na bardzo wysokim poziomie. Rozegrany został w systemie każdy z każdym.

As zagrał w składzie: Szymon Sipiora, Bartek Piskorski, Mati Groński, Franek Falkowski, Krzysztof Bednarski, Łukasz Wójcik, Kuba Pietrzyński, Filip Zając.

W niedzielę drużyna młodzików z AS Krzeszów rozegrała turniej o puchar burmistrza Boguszowa-Gorc. ASy rozegrały 6 spotkań. Dwa razy zeszli z parkietu wygrywając swoje spotykania, 4 razy musieli przełknąć gorycz porażki. W całym turnieju najlepsza okazała się drużyna Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, AS zajął 5 miejsce, Kamiennogórska Akademia Piłkarska byłą 6.

Reklama

Młodzicy grali w składzie: Marcin Klimczak, Damian Janor, Piotr Kachniarz, Sebastian Falana, Karol Kulczyński, Bruno Zając, Gabriel Olszewski, Filip Maciejowski, Szymon Książek, Bartek Kołodziejski.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama