Już po raz szesnasty na boisku w Miszkowicach rozgrywany jest Międzywojewódzki Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców.
W tym roku do rozgrywek przystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców w kategoriach U8 i U10 oraz drużyna mieszana do lat 12. Piłkarki i piłkarze reprezentują kluby: MKS Chełmsko Śląskie, Włókniarz Chełmsko Śląskie, Orzeł Lubawka, Dragon Miszkowice oraz Agro Kluczewo.
Oprócz rozgrywek piłkarskich przygotowano atrakcje dla dzieci. Jest m.in. dmuchaniec oraz tor przeszkód.
Tradycyjnie na wszystkich uczestników czekają nagrody.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze