Reklama

Mistrzowska Chorwacja

Dzisiaj (piątek, 9 maja) na Orliku przy Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze odbył się piłkarski turniej szóstoklasistów.


W turnieju udział wzięły reprezentacje klas szóstych ze szkół podstawowych z Kamiennej Góry. Każda drużyna wystąpiła w barwach jednego z krajów-uczestników tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Turniej wygrała Chorwacja (klasa VIb ze Szkoły Podstawowej nr 2). O zwycięstwie decydowały rzutu karne. W regulaminowym czasie gry prowadzenie wywalczyła Anglia (VIb z SP 1), ale tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Chorwacja wyrównała. W karnych Chorwaci wygrali 3:2. Trzecie miejsce zajęła Anglia (VIf z SP1).

Indywidualnie nagrodzeni zostali: najlepszy bramkarz Mariusz Michalak, najlepszy zawodnik Konrad Krzemiński i najlepsza zawodniczka Ala Wiewióra. Za najlepiej kibicujących sędziowie uznali ekipę Szwajcarii (VIc z SP2).

Radek Walczak wygrał zabawę w owce i wilka, w której uczestniczyli kibice.

Nagrody fundował burmistrz Kamiennej Góry, dyrektor Biura Obsługi Placówek Oświatowych, Szkolny Związek Sportowy i biuro podróży.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama