Reklama

Mistrzowie z jedynki

Wczoraj (czwartek, 13 czerwca) w Zgorzelcu odbył się finał strefy jeleniogórskiej w zawodach lekkoatletycznych klas I-IV. Aż w trzech kategoriach wiekowych (klasy II, III i IV) powiat kamiennogórski reprezentowały drużyny Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.



Klasy czwarte zajęły w ogólnej punktacji 5 miejsce. Trzecioklasiści zakończyli rywalizację na 7 miejscu,

Największą sensacją był występ drugoklasistów, którzy wywalczyli puchar mistrzów strefy. Szkołę reprezentowali: Maja Idek, Dominika Lema, Maja Olszak, Aleksandra Burska, Emilia Okrzejska, Martyna Szymczak, Bartłomiej Majerski, Bartosz Prusaczyk, Damian Pietrzykowski, Kornel Szala, Dominik Komorowski, Mateusz Dopytalski.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama