Wczoraj (niedziela, 16 listopada) rozegrany został turniej strefy jeleniogórskiej w halowej piłce nożnej chłopców do 14 lat. Zawody były częścią XXVI Dolnośląskich Igrzysk LZS - Mieszkańców Wsi i Miast. Wśród pięciu drużyn startujących w turnieju była reprezentacja LKS Pagaz Krzeszów.
Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym". Pagaz nie pozostawił przeciwnikom złudzeń. Wygrał wszystkie mecze i z kompletem punktów został mistrzem strefy. Wywalczył również prawo gry w finale dolnośląskim.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Ignacy Cierpikowski z Pagazu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze