Reklama

Mistrzowie strefy

Dzisiaj (środa, 23 stycznia) w Bolesławcu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. W turnieju uczestniczyła drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Kamiennej Góry.

 

Wyniki poszczególnych spotkań
ZSO Kamienna Góra - LO Zgorzelec 2 : 0 (25:12, 25:14)
ZSM Bolesławiec - LO Zgorzelec 2 : 0 (25:15, 25:19)
ZSM Bolesławiec - ZSO Kamienna Góra 1 : 2 (23:25, 26:24, 15:11)

Mistrzami strefy zostali uczniowie ZSO Kamienna Góra (opiekun Krzysztof Pawlikowski). Drugie miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Mechanicznych z Bolesławca, trzecie reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego ze Zgorzelca.

Drużyna ZSO wywalczyła prawo gry w finale wojewódzkim, który rozegrany zostanie 28 marca,

Reklama

ZSO reprezentowali: Filip Fryzowicz, Robert Majerski, Krystian Niciejewski, Hubert Sajdak, Piotr Samek, Oktawian Sowiński, Marek Trzepak, Jakub Zasada, Daniel Zioła, Jakub Żuk.

fot. MOS Kamienna Góra

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama