Dzisiaj (środa, 23 stycznia) w Bolesławcu rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców. W turnieju uczestniczyła drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Kamiennej Góry.
Wyniki poszczególnych spotkań
ZSO Kamienna Góra - LO Zgorzelec 2 : 0 (25:12, 25:14)
ZSM Bolesławiec - LO Zgorzelec 2 : 0 (25:15, 25:19)
ZSM Bolesławiec - ZSO Kamienna Góra 1 : 2 (23:25, 26:24, 15:11)
Mistrzami strefy zostali uczniowie ZSO Kamienna Góra (opiekun Krzysztof Pawlikowski). Drugie miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Mechanicznych z Bolesławca, trzecie reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego ze Zgorzelca.
Drużyna ZSO wywalczyła prawo gry w finale wojewódzkim, który rozegrany zostanie 28 marca,
ZSO reprezentowali: Filip Fryzowicz, Robert Majerski, Krystian Niciejewski, Hubert Sajdak, Piotr Samek, Oktawian Sowiński, Marek Trzepak, Jakub Zasada, Daniel Zioła, Jakub Żuk.
fot. MOS Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze