Reklama

Mistrzowie młodzików starszych

Drużyna Pagazu Krzeszów rozegrała dzisiaj ostatni mecz sezonu w lidze młodzika starszego. Na wyjeździe grała z Karkonoszami Jelenia Góra.

Piłkarze z Krzeszowa kontynuowali serię zwycięstw. Pokonali rywala 5:1. Bramki dla Pagazu zdobyli: Wojtek Ruman, Mateusz Groński, Szymon Sipiora, oraz orlicy Szymon Grybowicz oraz Aleksander Michalski.

Pagaz wygrał ligę i wiosną zagra na wyższym pooziomie rozgrywkowym. 

W sezonie młodzicy rozegrali dziesięć spotkań. Wygrali wszystkie. Zdobyli 100 goli, stracili 13. Wojtek Ruman został królem strzelców (33 trafienia). Zawodniczką z największą liczbą bramek została Wiktoria Obidowska (7).

Reklama

Przez cały sezon barwy Pagazu reprezentowali: Krzysztof Bednarski, Szymon Sipiora, Wojciech Ruman, Szymon Śliwiak, Patryk Ruchała, Miłosz Wyrostek, Ksawery Winiarski, Michał Michalik, Jakub Bandyk, Mateusz Groński, Jan Bogdanowicz, Dominika Mika, Wiktoria Obidowska, Bartosz Piskorski, Filip Zając, Hubert Kołodziej, Jakub Kamiński, Aleksander Michalski, Szymon Grybowicz, Szymon Fałowski

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama