W niedzielę (30 września) odbędą się istrzostwa powiatu w warcabach 100-polowych.
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY MISTRZOSTW POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGO W WARCABACH 100 ? POLOWYCH POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA KAMIENNA GÓRA
1. TERMIN I MIEJSCE
- 30 września 2018 roku (niedziela), godz. 10 ? Ratusz w Kamiennej Górze - sala witrażowa
2. ORGANIZATORZY
- Urząd Miasta w Kamiennej Górze
- Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze
- UKS ZADRNA Kamienna Góra, UKS DEBIUT Przedwojów
3. UCZESTNICTWO / KATEGORIE
- Wszyscy chętni mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego kobiety i mężczyźni w następujących kat. wiekowych:
- orlik 2008 i młodsi
- młodzik 2005-2007
- junior młodszy 2002-2004
- junior starszy 1999-2001
- senior 1998 i starsi
4. PROGRAM
- systemem rozgrywek ? Turniej rozegrany zostanie w jednej lub dwóch grupach (seniorzy, juniorzy starsi i młodsi razem oraz orlicy i młodzicy razem) w zależności od ilości uczestników, systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, 10 minut na partie dla zawodnika.
5. SPRAWY FINANSOWE / NAGRODY
- nagrody honorowe w klasyfikacji indywidualnej (nagrody rzeczowe, medale, dyplomy)
- 8 najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii wiekowej uzyskuje awans do Turnieju Strefowego, który odbędzie się w Siedlęcinie 20.10.2018 roku.
- Turniej współfinansowany przez: Urząd Miasta w Kamiennej Górze, Urząd Gminy w Kamiennej Górze, Starostwo Powiatowe w Kamiennej Górze
6. SPRAWY RÓŻNE
- organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji uczestników turnieju (uprawnień do startu)
- inne sprawy zgodnie z regulaminem XIX Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Wsi i Miast.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze