Reklama

Mistrzostwa w Pisarzowicach

Dzisiaj (wtorek, 5 lutego) do Pisarzowic przyjechali strażacy z całego Dolnego Śląska. W szkolne sali gimnastycznej rozegrane zostały mistrzostwa województwa w tenisie stołowym funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.

 

W zawodach wystartowało 28 strażaków z komend powiatowych w Ząbkowicach Śląskich, Głogowie, Oleśnicy, Kłodzku, Świdnicy, Lubaniu, Wałbrzychu i Środzie Śląskiej oraz z komendy wojewódzkiej. Rozgrywki rozpoczęli w ośmiu grupach. Z każdej grupy do kolejnej fazy rozgrywek awansowało dwóch strażaków. W drugiej fazie grano do dwóch porażek. Najlepsi zawodnicy reprezentować będą Dolny Śląsk na Mistrzostwach Polski, które rozegrane zostaną w maju w Wałbrzychu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama