W Jakuszycach rozgrywane są Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. Startują w nich zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.
Dzisiaj rozegrane zostały biegi indywidualne. W kategorii senior / junior Jakub Potoniec zajął 12 miejsce. W kategorii młodzieżowcy Jakub Potoniec sklasyfikowany został na5 miejscu.
W kategorii seniorka / juniorka Majka Germata była trzecia, Amelia Liszka czwarta, Aleksandra Szajnowska 7. Aleksandra Szajnowska wygrała rywalizację młodzieżowców. Majka Germata była pierwsza, a Amelia Liszka druga wśród juniorek.
W kategorii juniorka młodsza Maria Bizoń była trzecia, Małgorzata Lubos 4, Michalina Harasym 18, Wiktoria Przysło 23.
W kategorii młodzików Bartosz Bącel (MUKN Pod stróżą Lubawka) był 12, Filip Szajnowski (MUKN Pod stróżą Lubawka) 19.
W kategorii młodziczek zawodniczki MUKN Pod stróżą Lubawka zajęły miejsca: Nadia Arendarczyk 6, Zuzanna Bogusławska 7, Hanna Dereń 11, Amelia Charęza 16, Jagoda Klag 18, Zuzanna Kulikowska 22.
W grupie młodzików młodszych zawodnicy MUKN Pod stróżą Lubawka zajęli miejsca: Nikodem Harasym 5, Szymon Kuk 25, Igor Bizoń 26, Kajetan Szlendak 44.
Wśród młodziczek młodszych zawodniczki MUKN Pod stróżą Lubawka zajęły miejsca:Nikola Treal 8, Lili Sabat 20, Laura Maik 26, Milena Sopata 31, Laura Wąsowska 36, Kalina Trela 39, Aurelia Tomasik 41, Kaja Szlendak 71.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze