Reklama

Mistrzostwa w letnim biathlonie - bieg indywidualny

W Jakuszycach rozgrywane są Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. Startują w nich zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

Dzisiaj rozegrane zostały biegi indywidualne. W kategorii senior / junior Jakub Potoniec zajął 12 miejsce. W kategorii młodzieżowcy Jakub Potoniec sklasyfikowany został na5 miejscu. 

W kategorii seniorka / juniorka Majka Germata była trzecia, Amelia Liszka czwarta, Aleksandra Szajnowska 7. Aleksandra Szajnowska wygrała rywalizację młodzieżowców. Majka Germata była pierwsza, a Amelia Liszka druga wśród juniorek. 

Reklama

W kategorii juniorka młodsza Maria Bizoń była trzecia, Małgorzata Lubos 4, Michalina Harasym 18, Wiktoria Przysło 23.

W kategorii młodzików Bartosz Bącel (MUKN Pod stróżą Lubawka) był 12, Filip Szajnowski (MUKN Pod stróżą Lubawka) 19.

W kategorii młodziczek zawodniczki MUKN Pod stróżą Lubawka zajęły miejsca: Nadia Arendarczyk 6, Zuzanna Bogusławska 7, Hanna Dereń 11, Amelia Charęza 16, Jagoda Klag 18, Zuzanna Kulikowska 22.

W grupie młodzików młodszych zawodnicy MUKN Pod stróżą Lubawka zajęli miejsca: Nikodem Harasym 5, Szymon Kuk 25, Igor Bizoń 26, Kajetan Szlendak 44.

Reklama

Wśród młodziczek młodszych zawodniczki MUKN Pod stróżą Lubawka zajęły miejsca:Nikola Treal 8, Lili Sabat 20, Laura Maik 26, Milena Sopata 31, Laura Wąsowska 36, Kalina Trela 39, Aurelia Tomasik 41, Kaja Szlendak 71.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: BG Time Sport
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama