Dzisiaj (wtorek, 9 kwietnia) na kręgielni przy Hotelu Krokus w Kamiennej Górze odbyły się Pierwsze Powiatowe Mistrzostwa w Bowlingu Osób Niepełnosprawnych.
W turnieju wzięły udział trzy drużyny: Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze, Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie oraz Powiatowy Ośrodek Wsparcia ? Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze.
W klasyfikacji drużynowej wygrali zawodnicy Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kamiennej Górze.
Wyniki:
Klasyfikacja Ogólna:
1. Powiatowy Ośrodek Wsparcia ? Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze
2. Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze
3. Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie
Wyniki indywidualne:
Kobiety:
1. Franciszka Skoczeń
2. Halina Szapował
3. Kornelia Narwid
4. Anna Mikielewicz
5. Grażyna Bugaj
6. Katarzyna Bednarz
Mężczyźni:
1. Łukasz Gęsina
2. Krzysztof Dumański
3. Wawrzyniec Sula
4. Kacper Gryboś
5. Damian Kuklis
6. Jakub Malinowski
Opiekunowie:
1. Wioletta Gogolewska
2. Mirosław Osmolak
3. Zuzanna Kurtyna
4. Stanisław Dłubak
5. Ewa Kuklis
6. Bogumiła Rusnak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze