Reklama

Mistrzostwa w bowlingu

Dzisiaj (wtorek, 9 kwietnia) na kręgielni przy Hotelu Krokus w Kamiennej Górze odbyły się Pierwsze Powiatowe Mistrzostwa w Bowlingu Osób Niepełnosprawnych.

 

W turnieju wzięły udział trzy drużyny: Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze, Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie oraz Powiatowy Ośrodek Wsparcia ? Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze.

W klasyfikacji drużynowej wygrali zawodnicy Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Kamiennej Górze.

Wyniki:
Klasyfikacja Ogólna:
1. Powiatowy Ośrodek Wsparcia ? Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze
2. Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze
3. Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie

Wyniki indywidualne:

Reklama

Kobiety:
1. Franciszka Skoczeń
2. Halina Szapował
3. Kornelia Narwid
4. Anna Mikielewicz
5. Grażyna Bugaj
6. Katarzyna Bednarz

Mężczyźni:
1. Łukasz Gęsina
2. Krzysztof Dumański
3. Wawrzyniec Sula
4. Kacper Gryboś
5. Damian Kuklis
6. Jakub Malinowski

Opiekunowie:
1. Wioletta Gogolewska
2. Mirosław Osmolak
3. Zuzanna Kurtyna
4. Stanisław Dłubak
5. Ewa Kuklis
6. Bogumiła Rusnak

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama