Reklama

Mistrzostwa w biathlonie

We wtorek i środę (30 i 31 stycznia) w Jakuszycach rozegrane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska - Puchar Polski II kategorii w biathlonie. Wśród startujących byli reprezentanci powiatu kamiennogórskiego.

 

We wtorek zawodnicy rywalizowali w biegu sprinterskim. W grupie senior wygrał Tomasz Jurczak (AZS AWF Wrocław). W kategorii junior młodszy Grzegorz Dereń (UKN Melafir Czarny Bór) zajął 5 miejsce. Weronika Przemyślak wygrała kategorię juniorka młodsza, Wiktoria Przemyślak była 5, obie reprezentowały UKN Melafir Czarny Bór / SMS Szklarska Poręba.

W rywalizacji młodziczek (bieg indywidualny) Amelia Jęczmieniak (UKN Melafir Czarny Bór) była 4, Dominika Leśniara (UKN Melafir Czarny Bór) 8, Weronika Leśniara (UKN Melafir Czarny Bór) 12, Aleksandra Szajnowska (MUKN Pod Stróżą Miszkowice / ZSP Lubawka) 14, Oliwia Arendarczyk (MUKN Pod Stróżą Miszkowice / ZSP Lubawka) 19, Weronika Dyczkowska (MUKN Pod Stróżą Miszkowice / ZSP Lubawka) 21, Kornelia Arendarczyk (MUKN Pod Stróżą Miszkowice / ZSP Lubawka) 22.

Reklama

Dzisiaj rozegrane zostały sprinty. W kategorii młodzik Jakub Potoniec (MUKN Pod Stróżą Miszkowice / ZSP Lubawka) był 17, Kamil Cedzidło (UKN Melafir Czarny Bór / ZSP Lubawka) 20. Kategorię młodziczek wygrała Amelia Jęczmieniak, Dominika Leśniara była 10, Aleksandra Szajnowska 15, Oliwia Arendarczyk 17, Kornelia Arendarczyk 19, Weronika Dyczkowska 20. Bieg seniorów wygrał Tomasz Jurczak. Grzegorz Dereń zajął 8 miejsce wśród juniorów młodszych.W rywalizacji juniorek młodszych Weronika Przemyślak była 6, Wiktoria Przemyślak 8.

Wyniki za BGTimeSport

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama