LZS zaprasza na mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym. Zawody odbędą się 27 listopada w Pisarzowicach. Zawodników gościć będzie hala sportowa przy szkole. Początek zawodów o godzinie 17:00.
W zawodach prawo udziału mają mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego oraz członkowie klubów z powiatu kamiennogórskiego.
Obowiązuje strój sportowy i obuwie miękkie.
Mistrzostwa rozegrane zostaną w 4 kategoriach wiekowych (osobno kobiety i mężczyźni):
Mile widziane wcześniejsze zgłoszenia: Marek Rzeszutek tel. 724 629 994
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze