Reklama

Mistrzostwa piłkarskich młodzików

Wczoraj w Krzeszowie rozegrane zostały mistrzostwa powiatu LZS w piłce nożnej w kategorii Orlik. 
W turnieju uczestniczyło siedem drużyn reprezentujących: KAP Kamienna Góra (2), LKS Bóbr Marciszów, LKS Dragon Miszkowice, MKS Orzeł Lubawka i AS Krzeszów (2). Na trzech boiskach rozegrano 21 spotkań. 
Pierwsze miejsce i złote medale zdobyli młodzi piłkarze MKS Orzeł Lubawka. Srebrne medale zdobyli orlicy AS Krzeszów a brązowe LKS Bóbr Marciszów. 
Wszystkie drużyny otrzymały piłki jako nagrody rzeczowe za udział w turnieju. Młodzi piłkarze z Lubawki i Krzeszowa będą reprezentowali powiat kamiennogórski na finale strefy jeleniogórskiej LZS w Lwówku Śląskim.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: LZS ZB
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama