Wczoraj w Krzeszowie rozegrane zostały mistrzostwa powiatu LZS w piłce nożnej w kategorii Orlik.
W turnieju uczestniczyło siedem drużyn reprezentujących: KAP Kamienna Góra (2), LKS Bóbr Marciszów, LKS Dragon Miszkowice, MKS Orzeł Lubawka i AS Krzeszów (2). Na trzech boiskach rozegrano 21 spotkań.
Pierwsze miejsce i złote medale zdobyli młodzi piłkarze MKS Orzeł Lubawka. Srebrne medale zdobyli orlicy AS Krzeszów a brązowe LKS Bóbr Marciszów.
Wszystkie drużyny otrzymały piłki jako nagrody rzeczowe za udział w turnieju. Młodzi piłkarze z Lubawki i Krzeszowa będą reprezentowali powiat kamiennogórski na finale strefy jeleniogórskiej LZS w Lwówku Śląskim.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze