Na stadionie w Lubawce odbywają się dzisiaj (sobota, 26 czerwca) czwarte otwarte mistrzostwa Dolnego Śląska dzieci U14 i U12 oraz trzecie zawody z cyklu AthleticsLubawka. W zawodach startować mogą jedynie zawodnicy z licencją.
Od południa na stadionie rywalizowały dzieci w ramach mistrzostw Dolnego Śląska, po południu dołączyli do nich dorośli. Zawodnicy rywalizują w konkurencjach biegowych na dystansach od 60 do 3000 metrów, biegach przez płotki (od 80 do 400 metrów), pchnięciu kulą, rzucie oszczepem, skoku w dal, trójskoku i wieloskoku, rzucie piłeczką palantową.
Do rywalizacji zgłosiło się ok. 300 zawodników, część startuje w kilku konkurencjach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze