Reklama

Mistrzostwa na stadionie - galeria zdjęć

Na stadionie w Lubawce odbywają się dzisiaj (sobota, 26 czerwca) czwarte otwarte mistrzostwa Dolnego Śląska dzieci U14 i U12 oraz trzecie zawody z cyklu AthleticsLubawka. W zawodach startować mogą jedynie zawodnicy z licencją.

Od południa na stadionie rywalizowały dzieci w ramach mistrzostw Dolnego Śląska, po południu dołączyli do nich dorośli. Zawodnicy rywalizują w konkurencjach biegowych na dystansach od 60 do 3000 metrów, biegach przez płotki (od 80 do 400 metrów), pchnięciu kulą, rzucie oszczepem, skoku w dal, trójskoku i wieloskoku, rzucie piłeczką palantową.

Do rywalizacji zgłosiło się ok. 300 zawodników, część startuje w kilku konkurencjach.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama