Reklama

Mistrzostwa na nartorolkach

W sobotę i niedzielę (8 i 9 września) w Jeleniej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach na Nartorolkach. Wystartowali w nich zawodncy MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.

 

W sobotę odbyły się biegi stylem dowolnym.
W kategorii juniorka B (3 x 2km) Weronika Przemyślak zajęła 11 miejsce, Wiktoria Przemyślak była 14, Weronika Leśniara 18.

W kategorii junior C (3 x 2 km) Kamil Cedzidło był 4.

W grupie juniorek C (3 x 2 km) Dominika Leśniara był 12, Kornelia Arendarczyk 16.

W kategorii junior D (2 x 2km) Jakub Potoniec był 5.

W kategorii juniorka D (2 x 2km) Oliwia Arendarczyk była 4, Aleksandra Szajnowska 5, Weronika Dyczkowska 11.

W niedzielę zawodnicy rywalizowali na trasie o długości 3,3 km - uphill.
W grupie juniorek B Weronika Przemyślak była 8, Wiktoria Przemyślak 11, Weronika Leśniara 14.

Reklama

Wyniki za stroną Dolnośląskiego Związku Narciarskiego

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama