Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy po raz XXVIII organizuje Otwarte Mistrzostwach Legnicy w slalomie gigancie.
Mistrzostwa rozegrane zostaną w sobotę 15 lutego na stoku Javor 2 w czeskim Pecu Rywalizacja prowadzona będzie w następujących kategoriach wiekowych:
KOBIETY
? JUNIORKA (1998 ? 1995) 16 ? 19 lat
? AMAZONKA (1994 - 1979 ) 20 ? 35 lat
? DAMA ( 1978 r. i starsze) 36 lat i starsze
MĘŻCZYŹNI
? JUNIOR (1998 ? 1995) 16 ? 19 lat
? ELITA (1994 ? 1985) 20 ? 29 lat
? MASTERS (1984 - 1975) 30 ? 39 lat
? SENIOR (1974 - 1965 ) 40 ? 49 lat
? OLDBOY (1964 - 1955) 50 ? 59 lat
? WETERAN (1954 r.) 60 lat i starsi
Prowadzona będzie również klasyfikacja w kategorii ?NARCIARKA LEGNICY ?, ?NARCIARZ LEGNICY?.
Początek zawodów godz. 10.00.
Każdy zawodnik będzie miał do pokonania dwa razy tą samą trasę o długości 700m.
O kolejności w danej kategorii decydować będzie łączny czas dwóch przejazdów.
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają medale, w kat. open ? puchary, w kat. najszybsza legniczanka i legniczanin- statuetki. Wszyscy - pamiątkowe dyplomy.
Uroczyste podsumowanie Mistrzostw, wspólny obiad i wręczenie trofeów odbędzie się w Hospodzie na Peci o godz. 16.00.
Na Mistrzostwa można pojechać autokarem organizatora (wyjazd o godz. 7.00 spod hotelu Qubus) lub własnym środkiem transportu. Koszt uczestnictwa w Mistrzostwach wynosi 60 zł (cena zawiera przejazd, ubezpieczenie, obsługę techniczną stoku, obiad, statuetki, dyplomy). Koszt uczestnictwa bez przejazdu autokarem - 40 zł. Młodzież ucząca się do 19 roku życia ? 25 zł
Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie OSiR lub e-mail: [email protected] do dnia
13 lutego br. Mile widziani kibice.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze