Dzisiaj (sobota, 5 października) w Szczyrku rozegrane zostały Mistrzostwa Uczniowskich Klubów Sportowych w kombinacji norweskiej.
Zawody to mistrzostwa Polski dla młodych zawodników. Wystartował w nich Krystian Gryczuk, zawodnik LUKS-Ski Lubawka. Zawody rozegrane zostały na małej skoczni i trasie biegu na dystansie 5 km. Po skokach K. Gryczuk był w czołówce. W biegu pokonał rywali i zajął pierwsze miejsce, zostając Mistrzem Polski.
Zawodnik trenuje z Wiesławem Dygoniem, duet wspiera m.in. Bank Spółdzielczy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze