Do młodych mieszkańców gminy Marciszów przyjechał teatr. W Domu Kultury wystąpił zespół Teatru Lalki i Aktora z Wałbrzycha.
Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie "Władysław i Annabella - historia pewnego misia i lalki". Niosąca uniwersalny przekaz sztuka rozgrywa się w sklepie z zabawkami, w którym na nowego właściciela czeka porcelanowa lalka Annabella i miś bez jednego ucha Władysław. W sklepie pojawia się niezapowiedziany gość, pomocnik świętego Mikołaja.
Przed spektaklem słodycze widzom rozdawał zastępca wójta Paweł Truszczyński.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze