Patrol saperski przekazał dzisiaj (piątek, 24 maja) kilkadziesiąt eksponatów kamiennogórskim podziemiom Arado.
Saperzy przywieźli do Kamiennej Góry pozostałości po ćwiczebnych minach przeciwczołgowych. Uzbrojenie wyprodukowane zostało za wschodnią granicą już po wojnie. Trafi na ekspozycje w Arado w Kamiennej Górze oraz w podziemiach w Jeleniej Górze. Oprócz min saperzy przywieźli również fragment rakiety z katiuszy.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze