Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 120 nowych zakażeń koronawirusem, kolejne 8 osób zmarło

Potwierdzono 120 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarło kolejne osiem osób ? podało w poniedziałek po południu Ministerstwo Zdrowia. W sumie zakażenie wirusem potwierdzono dotąd u 16 326 osób, z których zmarło 811.


Jak podał resort zdrowia, nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą województw: śląskiego (71), mazowieckiego (17), łódzkiego (10), małopolskiego (10), dolnośląskiego (6), lubelskiego (4) i wielkopolskiego (2).

Ministerstwo poinformowało o śmierci kolejnych 8 osób zakażonych koronawirusem. Zmarli to: 87-letnia kobieta w Poznaniu, 77-letni mężczyzna i 89-letnia kobieta w Kędzierzynie-Koźlu, 65-letni mężczyzna w Gdańsku, 86-letnia kobieta w Bolesławcu, a także 72-letni mężczyzna, 87-letnia kobieta i 73-letni mężczyzna w Nowogrodźcu. Wszyscy - jak podało MZ - mieli choroby współistniejące.

Reklama

W sumie w Polsce zakażenie koronawirusem potwierdzono u 16 326 osób, 811 zmarło. (PAP)

autor: Dorota Stelmaszczyk / PAP

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama