Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 12 tys. 153 nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 207 osób

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u 12 tys. 153 kolejnych osób, najwięcej przypadków wykryto na Śląsku - 1 tys. 896. Zmarło 207 chorych z COVID-19 ? podało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia.

Nowe przypadki zakażeń pochodzą z województw: śląskiego (1 896), mazowieckiego (1 815), wielkopolskiego (1 390), małopolskiego (1 075), dolnośląskiego (1 019), łódzkiego (863), kujawsko-pomorskiego (623), pomorskiego (588), lubelskiego (477), podkarpackiego (418), opolskiego (407), zachodniopomorskiego (345), lubuskiego (308), świętokrzyskiego (299), warmińsko-mazurskiego (256), podlaskiego (214).

Resort przekazał, że w 160 informacjach o zakażeniach nie wskazano adresu. Dane te uzupełni inspekcja sanitarna.

Reklama

Ministerstwo poinformowało, że z powodu COVID-19 zmarły 52 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 155 osób, w sumie 207 osób.

Od początku epidemii badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u 2 mln 688 tys. 025 osób, z których 62 tys. 32 zmarły. (PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama