Reklama

Mini Euro szóstoklasistów

Na Orliku przy Gimnazjum nr 1 rozegrane zostało dzisiaj (środa, 25 maja) Mini Euro Klas VI kamiennogórskich podstawówek w piłce nożnej. Szóstoklasiści walczyli o Puchar Burmistrza.



W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn. Organizatorem imprezy był Szkolny Związek Sportowy.

Najlepszym zawodnikiem został Oliwer Zwolski, najlepszą zawodniczką - Alicja Szczepanik, a najlepszym bramkarzem - Jakub Kopyść.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - klasa 6 f (Szkoła Podstawowa nr 1)
II miejsce - klasa 6 a (Szkoła Podstawowa nr 2)
III miejsce - klasa 6 c (Szkoła Podstawowa nr 2)
IV miejsce -klasa 6 b (Szkoła Podstawowa nr 2)
V miejsce - klasa 6 a (Szkoła Podstawowa nr 1)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama