Na Orliku przy Gimnazjum nr 1 rozegrane zostało dzisiaj (środa, 25 maja) Mini Euro Klas VI kamiennogórskich podstawówek w piłce nożnej. Szóstoklasiści walczyli o Puchar Burmistrza.
W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn. Organizatorem imprezy był Szkolny Związek Sportowy.
Najlepszym zawodnikiem został Oliwer Zwolski, najlepszą zawodniczką - Alicja Szczepanik, a najlepszym bramkarzem - Jakub Kopyść.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - klasa 6 f (Szkoła Podstawowa nr 1)
II miejsce - klasa 6 a (Szkoła Podstawowa nr 2)
III miejsce - klasa 6 c (Szkoła Podstawowa nr 2)
IV miejsce -klasa 6 b (Szkoła Podstawowa nr 2)
V miejsce - klasa 6 a (Szkoła Podstawowa nr 1)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze