Reklama

Dom Kultury w Lubawce gościł zawodników biorących udział w Mikołajkowym Turnieju Szachowym. Turniej rozegrany został w sześciu rundach, po 10 minut na partię dla zawodnika.

Do rywalizacji przystąpiło siedemnaścioro szachistów. Turniej, z kompletem zwycięstw, wygrał Michał Homoncik (WKSz Hetman Wałbrzych). Drugie miejsce zajął Artur Mucha (UKS Debiut Przedwojów), trzecie Ryszard Rusiński (Przedwojów). Kolejne miejsca zajęli: Wojciech Turek (UKS Zadrna Kamienna Góra), Bartosz Rusiński (Przedwojów), Stanisław Stach (Lubawka, najlepszy w kategorii do lat 10), Szymon Wójs (Olszyny), Leszek Kopczuk (Olszyny), Miłosz Gabrowski (Krzeszów), Nikodem Haramus (Kamienna Góra), Nel Kusztal (Krzeszów), Kacper Kurnyta (Kamienna Góra), Pola Kmiecik (Lubawka), Mateusz Śliwak (Kochanów), Lea Kmiecik (Lubawka), Jakub Jasiński (Krzeszów), Oskar Piwowarczyk (Krzeszów).

Reklama

Pełne wyniki w pliku pdf na końcu informacji.
 

Załączniki
Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama