Pamiętajcie, że jutro, 6 grudnia, o godzinie 16:00 w Świetlicy Wiejskiej w Ogorzelcu odbędzie się wspaniała zabawa mikołajkowa! Czeka na Was:
Zabawa z Mikołajem, Elfem i Śnieżynką
Dekorowanie bombek choinkowych
Drobne upominki od Świętego Mikołaja
Quiz mikołajkowy i wiele innych atrakcji
Do zobaczenia! Nie może Was zabraknąć!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze