Mikołaj odwiedził dzisiaj mieszkańców Ptaszkowa. Gość przeszedł przez wieś. Słodyczami częstował osoby, które go usłyszały i wyszły z domu.
Zapracowany Mikołaj skorzystał z pomocy strażaków. W spacerze po Ptaszkowie towarzyszyli mu druhowi i druhny z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze