Do dzieci z Przedwojowa przyszedł dzisiaj (niedziela, 2 grudnia) Mikołaj. Spotkanie zorganizowane zostały w wiejskiej świetlicy.
Na wizytę Mikołąja dzieci musiały długo czekać. O to żeby się nie nudziły, zadbały animatorki. Mali mieszkańcy Przedwojowa, oczekując na Mikołaja, wzięli udział w zabawach. W końcu wyczekiwany gość przyszedł i każdemu dziecku wręczył upominek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze