Reklama

Mikołaj na plebanii

W towarzystwie świętego Mikołaja, proboszcza, sołtysa i radnego bawili się dzisiaj (sobota, 7 grudnia) mieszkańcy Olszyn. Dzieci otrzymały paczki przygotowane przez radę sołecką.


Olszyny to wieś stanowiąca administracyjnie część gminy Kamienna Góra, w strukturach kościelnych to część parafii Chełmsko Śląskie. We wsi nie ma świetlicy, więc spotkanie z Mikołajem organizowane jest w Chełmsku Śląskim, w pomieszczeniach plebanii, w których od XVI wieku działała szkoła.

Już przed przyjściem Mikołaja dzieci rozpoczęły zabawy. Doskonałym wodzirejem okazał się proboszcz. Do zabawy przyłączył się sołtys, radny i dorośli obecni w salce.  Do wspólnych zabaw przyłączył się również Mikołaj.

Święty rozdał dzieciom prezenty przygotowane przez radę sołecką.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama