Nie tylko osoby starsze padają ofiarą telefonicznych manipulacji oszustów. W ubiegłym tygodniu do kamiennogórskich policjantów zgłosiła się 28-latka, która straciła 80 tys. zł.
Oszustwo było dobrze przygotowane. Przebiegało według schematu opisanego przez policjantów.
Policjanci apelują, żeby w takich przypadkach nie wierzyć dzwoniącym. Samemu wykonać telefon na infolinię swojego banku i sprawdzić przekazywane informacje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze