Na internetowej stronie Urzędu Miasta Kamienna Góra opublikowana została zaskakująca decyzja burmistrza Janusza Chodasewicza. Od dzisiaj znowu można składać wnioski o wykup mieszkań komunalnych. Co w tym dziwnego?
Sprzedaż mieszkań wstrzymana została przez burmistrza Janusza Chodasewicza w sierpniu 2022 roku. Sprawa poruszana była kilka razy na sesjach, ale burmistrz decyzji nie zmienił. Aż nagle, 10 dni przed drugą turą wyborów, w której walczy o reelekcję, burmistrz ogłosił przywrócenie możliwości składania wniosków o wykup mieszkań. Już od dzisiaj. Wnioski mają być rozpatrywane według kolejności złożenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze