?Pamiętajcie, o tym że jesteście Polakami. Bądźcie dumni ze swojej historii i dokonań waszych przodków.? Tak podsumować można przedstawienie wokalno-muzyczne przygotowane w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach.
Program przygotowany przez dzieci i młodzież biorących udział w zajęciach w CB-K dotyczył świąt obchodzonych w maju. Na scenę zawitał miesiąc Maj, w którym obchodzimy m.in. wstąpienie Polski do Unii Europejskiej, Święto Flagi Państwowej, rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz Dzień Matki oraz kościelne obchody Maryjne.
Na zakończenie młodzi mieszkańcy Pisarzowic przeszli ulicami wioski prezentując flagę narodową.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze