Reklama

Miesiąc Maj w Pisarzowicach

?Pamiętajcie, o tym że jesteście Polakami. Bądźcie dumni ze swojej historii i dokonań waszych przodków.? Tak podsumować można przedstawienie wokalno-muzyczne przygotowane w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Pisarzowicach. 

 

Program przygotowany przez dzieci i młodzież biorących udział w zajęciach w CB-K dotyczył świąt obchodzonych w maju. Na scenę zawitał miesiąc Maj, w którym obchodzimy m.in. wstąpienie Polski do Unii Europejskiej, Święto Flagi Państwowej, rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz Dzień Matki oraz kościelne obchody Maryjne.

Na zakończenie młodzi mieszkańcy Pisarzowic przeszli ulicami wioski prezentując flagę narodową. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama