Reklama

Miejskie placówki oświatowe zaczęły rok szkolny

Wszystkie miejskie placówki oświatowe rozpoczęły nowy rok szkolny. Obie podstawówki pracują w trybie stacjonarnym. Dzieci przyjęły także trzy przedszkola i żłobek.


Przedszkole Publiczne nr 2 w Kamiennej Górze wznowiło działalność w odnowionej siedzibie w gmachu Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 4. Na zajęcia przyszli dziś prawie wszyscy wychowankowie. Po remoncie ta bardzo nowoczesna placówka może przyjąć ponad 220 przedszkolaków.

Na 4 poziomach są tu pomieszczenia kuchenne, jadalnia, 9 sal dydaktycznych z odrębnymi węzłami sanitarnymi. Komunikację na piętrach ułatwia winda.

Janusz Chodasewicz burmistrz Kamiennej Góry życzył najmłodszym uczniom edukacyjnych sukcesów podczas rozpoczęcia roku szkolnego ?pierwszaków? w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama