W czwartek (28 marca) na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Rywalizację dziewcząt i chłopców wygrały reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Pierwsze miejsce w zawodach miejskich daje prawo gry w turnieju powiatowym. Awans wywalczyła również drużyna chłopców ze SGEE.
Tabela końcowa rozgrywek Dziewcząt:
1. SP2 Kamienna Góra
2. SP1 Kamienna Góra
Skład dziewcząt SP2: M. Ozdobińska, J.Tępińska, N.Skoczeń, W.Friedek, J.Sierosławska, A.Antoszak; E.Mordarska, , N.Jede, A. Dobek, M. Kuś, opiekun Adam Nowak

Tabela końcowa rozgrywek chłopców:
1. SP2 Kamienna Góra
2. SGEE Kamienna Góra
3. Gimn. nr2 Kamienna Góra
4. Gimn nr 1 Kamienna Góra
5. SP1 Kamienna Góra
Skład chłopców SP2: G.Chodkowski, K. Burghardt, P.Ferenc, F.Plata, O. Benhalima-Lisowska, P.Pawlik; K.Jankowski, J. Walczak, M. Tatarata, opiekun: Marcin Trela

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze