Reklama

Miejskie Igrzyska w piłce nożnej

W czwartek (28 marca) na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

 

Rywalizację dziewcząt i chłopców wygrały reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Pierwsze miejsce w zawodach miejskich daje prawo gry w turnieju powiatowym. Awans wywalczyła również drużyna chłopców ze SGEE.

Tabela końcowa rozgrywek Dziewcząt:
1. SP2 Kamienna Góra
2. SP1 Kamienna Góra

Skład dziewcząt SP2: M. Ozdobińska, J.Tępińska, N.Skoczeń, W.Friedek, J.Sierosławska, A.Antoszak; E.Mordarska, , N.Jede, A. Dobek, M. Kuś, opiekun Adam Nowak

Tabela końcowa rozgrywek chłopców:
1. SP2 Kamienna Góra
2. SGEE Kamienna Góra
3. Gimn. nr2 Kamienna Góra
4. Gimn nr 1 Kamienna Góra
5. SP1 Kamienna Góra

Reklama

Skład chłopców SP2: G.Chodkowski, K. Burghardt, P.Ferenc, F.Plata, O. Benhalima-Lisowska, P.Pawlik; K.Jankowski, J. Walczak, M. Tatarata, opiekun: Marcin Trela

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama