Reklama

Miejskie dwójki

W poniedziałek (7 kwietnia) w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyły się zawody miejskie w mini piłce siatkowej tzw. "siatkarskie 2".


W kategorii dziewcząt zagrały tylko reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 1. Placówka wystawiła dwie drużyny, które zagrały mecz między sobą.

W kategorii chłopców, obie kamiennogórskie szkoły podstawowe wystawiły po dwie drużyny. Zwycięstwo wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2.

Klasyfikacja końcowa chłopców:
1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 (drużyna 1)
2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 (drużyna 1)
3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 (drużyna 2)
4 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 (drużyna 2)

Skład drużyny zwycięskiej: Marcel Chmielewski, Wojciech Madej, Oskar Trzebiński, Kacper Pasiut
Opiekun: Daniel Gontko

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama