W poniedziałek (7 kwietnia) w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyły się zawody miejskie w mini piłce siatkowej tzw. "siatkarskie 2".
W kategorii dziewcząt zagrały tylko reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 1. Placówka wystawiła dwie drużyny, które zagrały mecz między sobą.
W kategorii chłopców, obie kamiennogórskie szkoły podstawowe wystawiły po dwie drużyny. Zwycięstwo wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2.
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 (drużyna 1)
2 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 (drużyna 1)
3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 (drużyna 2)
4 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 (drużyna 2)
Skład drużyny zwycięskiej: Marcel Chmielewski, Wojciech Madej, Oskar Trzebiński, Kacper Pasiut
Opiekun: Daniel Gontko

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze