Reklama

Miejski unihokej

W czwartek (20 września) na orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbyły się miejskie zawody w unihokeja szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

 

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8 szkół podstawowych oraz gimnazjum) w kategorii dziewcząt wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze, która uzyskała awans do finału powiatowego.

Wyniki:
SP 2 Kamienna Góra 2 - 0 SP 1 Kamienna Góra
SP 1 Kamienna Góra 2 - 0 Gimnazjum Nr 2 Kamienna Góra
SP 2 Kamienna Góra 3 - 0 Gimnazjum Nr 2 Kamienna Góra

Tabela końcowa:
1. SP 2 Kamienna Góra
2. SP 1 Kamienna Góra
3. Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra

Skład dziewcząt SP 2: Sierosławska - Jede, Ozdobińska, Friedek, Legutko, Antoszczak; Skoczeń,Dobek, Rzepiel, Mordarska, Żelasko, Kuś

Reklama

Opiekun Adam Nowak

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama