Reklama

Miejska siatkówka - "dwójki"

Wczoraj (piątek, 29 marca) w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze rozegrane zostały zawody miejskie siatkarskich dwójek dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły drużyny Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry Szkoły Podstawowej z Marciszowa.

 

W obu kategoriach (chłopcy i dziewczęta) najlepsza była Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze.

Wyniki spotkań

Dziewczęta:
SP2 Kamienna Góra ? SP1 Kamienna Góra 2:0 (25:23, 25:3)
SP2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 2:0 (25:5, 25:5)
SP1 Kamienna Góra ? SP Marciszów 2:0 (25:5, 25:13)

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. SP2 Kamienna Góra
2. SP1 Kamienna Góra
3. SP Marciszów

Chłopcy:
SP2 Kamienna Góra ? SP1 Kamienna Góra 2:1 (14:25, 25:12, 15:9)
SP2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 2:0 (25:12, 25:10)
SP1 Kamienna Góra - SP Marciszów 0:2 (25:13, 25:12)

Reklama

Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. SP2 Kamienna Góra
2. SP1 Kamienna Góra
3. SP Marciszów

Skład drużyn SP2 Kamienna Góra:
Dziewczęta: Zofia Gotowt, Inez Chmielewska, Wiktoria Ostrowska, Maja Maziakowska, Anastazja Biel,
Chłopcy: Eryk Nowak, Kamil Nackowski, Marcin Wolak, Wiktor Lorek, Michał Mikielewicz

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama