Wczoraj (piątek, 29 marca) w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze rozegrane zostały zawody miejskie siatkarskich dwójek dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyły drużyny Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry Szkoły Podstawowej z Marciszowa.
W obu kategoriach (chłopcy i dziewczęta) najlepsza była Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze.
Wyniki spotkań
Dziewczęta:
SP2 Kamienna Góra ? SP1 Kamienna Góra 2:0 (25:23, 25:3)
SP2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 2:0 (25:5, 25:5)
SP1 Kamienna Góra ? SP Marciszów 2:0 (25:5, 25:13)
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. SP2 Kamienna Góra
2. SP1 Kamienna Góra
3. SP Marciszów
Chłopcy:
SP2 Kamienna Góra ? SP1 Kamienna Góra 2:1 (14:25, 25:12, 15:9)
SP2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 2:0 (25:12, 25:10)
SP1 Kamienna Góra - SP Marciszów 0:2 (25:13, 25:12)
Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. SP2 Kamienna Góra
2. SP1 Kamienna Góra
3. SP Marciszów
Skład drużyn SP2 Kamienna Góra:
Dziewczęta: Zofia Gotowt, Inez Chmielewska, Wiktoria Ostrowska, Maja Maziakowska, Anastazja Biel,
Chłopcy: Eryk Nowak, Kamil Nackowski, Marcin Wolak, Wiktor Lorek, Michał Mikielewicz

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze