W Kamiennej Górze odbyły się miejskie eliminacje w piłkę ręczną chłopców i dziewcząt ze szkół gimnazjalnych.
O awans walczyły drużyny z Gimnazjum nr 1 i nr 2 oraz gospodarze Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej. W tym roku do finału powiatowego z Kamiennej Góry awansowały dwie drużyny dziewcząt i jedna chłopców.
Wyniki chłopców
Gim 2 : Gim 1 7:7
Gim 2 : SGEE 5:7
Gim 1 : SGEE 11:4
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr 1
2. SGEE
3. Gimnazjum nr 2
Wyniki dziewczęta
SGEE : Gim 2 17:2
SGEE : Gim 1 11:5
Gim 1 : Gim 2 14:3
Klasyfikacja końcowa
1. SGEE
2. Gimnazjum nr 1
3. Gimnazjum nr 2
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze