Reklama

Miejska piłka podstawówek - chłopcy

We wtorek (10 kwietnia) na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbyły się zawody miejskie w piłkę nożną chłopców szkół podstawowych.

 

Pierwsze miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, którzy będą reprezentować miasto na turnieju powiatowego.

Chłopcy z ?dwójki? pokonali rówieśników z ?jedynki? 6:2 (bramki dla SP2: G. Grygiel x 4, N. Zioła x 2) oraz z Marciszowa 4:2 (bramki dla SP2: G. Grygiel x 2, N. Zioła x 2)

Skład drużyny chłopców z SP nr 2 w Kamiennej Górze: M. Łachunowicz, F. Kwiatkowski, P. Ferenc, N. Zioła, O. Benhalima - Lisowski, G. Grygiel; P. Pawlik, K. Jankowski, M. Maziakowski. Opiekun: Adam Nowak

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama