We wtorek (10 kwietnia) na Orliku przy ulicy Lubawskiej w Kamiennej Górze odbyły się zawody miejskie w piłkę nożną chłopców szkół podstawowych.
Pierwsze miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, którzy będą reprezentować miasto na turnieju powiatowego.
Chłopcy z ?dwójki? pokonali rówieśników z ?jedynki? 6:2 (bramki dla SP2: G. Grygiel x 4, N. Zioła x 2) oraz z Marciszowa 4:2 (bramki dla SP2: G. Grygiel x 2, N. Zioła x 2)
Skład drużyny chłopców z SP nr 2 w Kamiennej Górze: M. Łachunowicz, F. Kwiatkowski, P. Ferenc, N. Zioła, O. Benhalima - Lisowski, G. Grygiel; P. Pawlik, K. Jankowski, M. Maziakowski. Opiekun: Adam Nowak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze