Dzisiaj (wtorek, 15 stycznia) w Marciszowie odbyły się zawody szczebla miejskiego z cyklu Igrzyska Dzieci. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w mini koszykówce chłopców i dziewcząt.
Na poziomie gminnym Marciszów rywalizuje ze szkołami z Kamiennej Góry. Najlepsze drużyny awansują do zawodów powiatowych.
Dzisiaj do rywalizacji przystąpiły dwie szkoły: Zespół Szkół z Marciszowa oraz Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry. W obu kategoriach wygrali uczniowie SP2, którzy uzyskali awans do finału powiatowego.
Wyniki
dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 40 - 12 Zespół Szkół Marciszów
chłopcy
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 36 - 9 Zespół Szkół Marciszów

Skład dziewcząt SP 2: Maciejewska, Gogolewska, Bogusz, Poźniak, Ziętara, Filip, Gotowt, Dudzik, Jacak, Wastag, Makowska, opiekun Adam Nowak
Skład chłopców: Stawarz, Kasprzyk, Grygiel, Kukie, Maziakowski, Bocheński-Lesiuk, Matujzo, Ferenc, Gomółka, Baran, Pasiut, Kocoń, opiekun Marcin Trela
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze