Reklama

Miejska koszykówka

Dzisiaj (wtorek, 15 stycznia) w Marciszowie odbyły się zawody szczebla miejskiego z cyklu Igrzyska Dzieci. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w mini koszykówce chłopców i dziewcząt.

 

Na poziomie gminnym Marciszów rywalizuje ze szkołami z Kamiennej Góry. Najlepsze drużyny awansują do zawodów powiatowych.

Dzisiaj do rywalizacji przystąpiły dwie szkoły: Zespół Szkół z Marciszowa oraz Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry. W obu kategoriach wygrali uczniowie SP2, którzy uzyskali awans do finału powiatowego.

Wyniki

dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 40 - 12 Zespół Szkół Marciszów

chłopcy
Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 36 - 9 Zespół Szkół Marciszów

Skład dziewcząt SP 2: Maciejewska, Gogolewska, Bogusz, Poźniak, Ziętara, Filip, Gotowt, Dudzik, Jacak, Wastag, Makowska, opiekun Adam Nowak

Reklama

Skład chłopców: Stawarz, Kasprzyk, Grygiel, Kukie, Maziakowski, Bocheński-Lesiuk, Matujzo, Ferenc, Gomółka, Baran, Pasiut, Kocoń, opiekun Marcin Trela

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama