W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się w piątek (14 lutego) wyjątkowy koncert. Uczniowie szkoły grali na pomoc Leny, Bianki i Aleksandry Ciszek.
Na scenie wystąpili uczniowie ZSO: Zespół na Lajcie (Dorota Jadeszko, Tobiasz Fryzowicz, Katarzyna Homoncik, Michał Rudnicki), Zespół Kartofle (Bartek Mazur, Łukasz Migacz, Pistrzu Dawidowski), Embrion (Weronika Orzechowska, Katarzyna Homoncik, Szymon Dzimitrowicz, Tomasz Zabłocki) oraz solo Olga Więcławska i Bartosz Pawlikowski.

Dodatkową atrakcją był pokaz tańca w wykonaniu Martyny Grońskiej, Aleksandry Orzechowskiej i Kamili Sobiechowskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze